سبد خرید خالی است.
لوگوی فروشگاه تکنیک مدرن

خرید تابلو برق صنعتی

خرید تابلو برق صنعتی و تجهیزات آن

خرید تابلو برق صنعتی در تهران، حتما شما هم بارها به طور تصادفی با تابلو برق صنعتی در جاهای مختلف روبه رو شده اید. این تابلوهای برق هستند که موجب نظم و ارتباط درست میان اجزای یک سیستم برقی را برای افراد مشغول به کار حفظ می کند.

تجهیزات تابلو برق صنعتی

تابلو برق ها به محفظه های پلاستیکی یا فلزی گفته می شود که تجهیزات کنترل برق فشار قوی (سه فاز یا تک فاز ) در آن قرار می گیرد. تکنیک مدرن تولید کننده انواع تابلو برق های صنعتی و ساختمانی با بهترین قیمت مطابق با استاندارد های جهانی می باشد. خرید تابلو برق صنعتی با تجهیزات کامل در انواع و ابعاد مختلف زیر نظر کارشناسان برق تنها از این سایت امکان پذیر است.

خرید تابلو برق صنعتی درواقع برای کنترل تجهیزات برقی استفاده شده در خرید تابلو برق صنعتی  که باعث جلوگیری تماس مستقیم افراد و یا شوک الکترونیکی ولتاژ قوی مورد استفاده قرار میگیرند. 

MV و LV دو نوع تابلو برق بر اساس ولتاژ  تقسیم می شوند که MV  بین ولتاژ های 1000 تا 36000 ولت و تابلو برق LV ولتاژ های کمتر از 1000 ولت مورد استفاده قرار میگیرد. 

بهترین قیمت تابلو برق صنعتی را میتوانید از سازنده های تابلو برق استعلام کنید تکنیک مدرن شرکت معتبر در زمینه تولید و فروش فعالیت دارد .

تابلو برق صنعتی چیست

خرید تابلو برق صنعتی

خرید تابلو برق فشار ضعیف برای بخش های مختلف مانند:

1- تابلو برق مورد استفاده در واحد های صنعتی برای توزیع و کنترل شبکه برق صنعتی 

2-تابلو برق های مورد استفاده در مجتمع های مسکونی 

3- تابلو بانک خازنی برای کاهش مصرف برق و اصلاح ضریب توان برق  مورد استفاده قرار میگیرد.

4- برای راه اندازی موتور های الکتریکی از تابلو برق فرمان موتوری استفاده میشود.

5- تابلو برق کنترل که برای کنترل اتومات مدارهای الکتریکی از این تابلو برق صنعتی استفاده میشود.

6- تابلو برق مارالینگ که ارتباط بین تابلو برق و تابلو کنترل مرکزی یا همان تابلو dcs را فراهم میکند.

تفاوت عملکرد تابلو برق های صنعتی و مسکونی

برای خرید تابلو برق صنعتی باید با توجه به نوع مصرف و تجهیزات برقی متصل به آن تهیه کرد. خرید تابلو برق صنعتی  مورد استفاده برای پمپ و خرید تابلو برق برای پوستر پمپ خانگی، خرید تابلو برق صنعتی برای کشاورزی و صنعتی بسیار بایکدیگر از نظر نقشه و تجهیزات متفاوت هستند.

در این مطلب شما را با ساختار انواع تابلو برق آشنا کرده و خرید تابلو برق صنعتی را برای شما راحت تر میکنیم.

خرید تابلو برق صنعتی

تفاوت نقشه تابلو برق 

در خرید تابلو برق های صنعتی دقت لازم داشته باشید زیرا تابلو برق ها از محفظه هایی آهنی و پلاستیکی با درب تولید می شوند که در خارج از خانه ای کارخانه نصب می شوند با توجه به محل نصب و تعداد کلید های داخل آن ابعاد تابلو برق مشخص میشود.

با استفاده از کلید های تعبیه شده در داخل تابلو برق  که به صورت مجزا برای هر بخش در نظر گرفته میشود میتوانید جریان برق را در محل مورد نظر قطع و وصل نمایید دلیل دیگر استفاده از کلید های تابلو برق وقتی جریان زیادی از مدار عبور کند بطور خودکار خاموش میشود و این همان عملکردی است که از سوختن وسایل پیشگیری میکند.

خرید تابلو برق صنعتی یکی از الزامات هر ساختمان و واحد صنفی  صنعتی مخصوصا برای واحد های دارای برق 3 فاز و تک فاز هستند.  تابلو برق ها یک فیوز قطع کننده مدار اصلی را درون خود دارند که برق کل واحد ها و همچنین قطع کننده های جزئی نیز در آن وجود دارد. برای خرید تابلو برق مناسب میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت تابلو برق صنعتی

قیمت مناسب برای خرید تابلو برق صنعتی را از بخش محصولات سایت تکنیک مدرن میتوانید مشاهده کنید قیمت ها با توجه به نوع تابلو برق متفاوت هستند پس از بررسی ابعاد و نوع تابلو برق برای استعلام قیمت و خرید با ما در ارتباط باشید.

خط تولید کارگاه تابلو برق صنعتی

خرید تابلو برق صنعتی مورد تایید شرکت برق

همانطور که گفته شد تابلو برق ها باکس هایی فلزی و پلاستیکی هستند که تهیزات مختلفی مانند فیوز – رله – کنتاکتورها و… در آن نصب میشود در انواع ایستاده و روکار دیواری و توکار دیواری  تولید و عرضه میشود تابلو برق ها در بسیاری از مکان های مسکونی و صنعتی و تفریحی کاربرد دارد که بستگی به نوع خرید این تابلو ها دارد خرید برای تابلو های واحد صنعتی باید  جهت کنترل ولتاژ جریانی برق استفاده کرد .  برای خرید تابلو برق صنعتی و ساختمانی با ما تماس بگیرید.

در هنگام خرید توجه داشته باشید اطلاع از تجهیزات تابلو برق ها نیز در انتخاب نوع تابلو اهمیت دارند . 

اهمیت خرید تجهیزات تابلو برق

کلید:کلید برای قطع و وصل کردن جریان انتقالی در یک مدار استفاده میشود

فیوز: جلوگیری از جریان بیش از اندازه یک مدار می باشد

قطع کنند مدار: یک کنترلر که تحت هر شرایطی میتوان جریان برق را قطع نمود .

رله: مسئولیت تشخیص خطا و ارسال سیگنال فرمان به قطع کننده دارد 

کنتاکتور: برای کنترل بهتر مدار از راه دور می باشد 

بی متال : قطع مدار در صورت عبور جریان برق 

 

تابلو برق طرح ریتال کلیک کنید