سبد خرید خالی است.
لوگوی فروشگاه تکنیک مدرن

همه چیز درباره بازار کار تابلو برق صنعتی

بازار کار تابلو برق صنعتی

از مشاغل صنعتی ای که امروزه درامد و بازار خوبی دارد میتوان به ساخت، طراحی و منتاژ تابلو برق صنعتی اشاره کرد که به دلیل تخصصی بودن این حوزه هنوز شناخته شده و دارای نیروی کار زیاد و بازار کار شلوغی نیست. شاید جالب باشد بدانید که اگر سرمایه اولیه این کار محیا باشد با آماده سازی زیرساخت و گرداوری نیروی کار فنی و مهندسی میتوان وارد بازار کار تابلو برق صنعتی شد و به سود دهی خوبی رسید.

بازار کار تابلو برق صنعتی
آشنایی با بازار کار تابلو برق صنعتی

با پیشرفت صنایع و تجهیزات برقی صنعتی اهمیت تابلو بررق ها بسیار زیار شده و میتوان خرید تابلو برق صنعتی را از اجزای جدا نشدنی هر شاخه از صنعت مانند: واحد های پتروشیمی، پالایشگاه ها، صنایع سبک دانست که از اهمیت بالایی برخوردار است که بنابر این میتوان گفت از اهمیت و ظرورت بالایی برخوردار است. ساخت، طراحی و منتاژ تابلو برق صنعتی نیاز به دانش قوی در حوزه صنعت برق و مهارت فنی در جهت رسیدن به بازار کار مطلوب از ملزومات است.

عوامل درامد زایی مطلوب در تولید تابلو برق صنعتی

برای ورود در این بازار و رسیدن به درامد و کسب جایگاه مطلوب عوامل گوناگونی دخیل هستند که از آن عوامل میتوان به داشتن مهارت فنی، تخصص و پشتیبانی علمی اشاره کرد که مهم ترین عامل موفقیت در این حرفه است. طبق گفته قبل برای برای ورود به این حرفه بهتر است در ابتدا بنیه علمی و فنی مطلوبی برای شروع راه بدست آورید.
در عوامل تاثیر گذار دیگر میتوان به تبلیغات موثر در تمامی پلفرم های تبلیغاتی اشاره کرد که تاثیر بسیار خوبی در جذب مشتری دارد. درادامه میتوان به ارایه قیمت های مناسب و رقابتی اشاره کرد که تاثیر بسیاری در ابتدای ورود در این بازار دارد. علاوه بر موارد ذکر شده عواملی مانند سرعت بالا و خوش قولی، ارائه خدمات خاص و ترغیب کننده، ارائه خدمات با کیفیت و بسیاری از عوامل دیگر برای موفقیت در این شغل تاثیرگذار هستند.

مقدار متوسط درآمد تابلو برق

در این شغل هر چه تجربه و مهارت فنی و علمی شما بیشتر باشد و بازار یابی و تعامل و ارتباط بیشتری داشته باشید و با ارائه قیمت رقابتی کار کنید میتوانید به درامد خوبی دست یابید به طور متوسط از تولید تابلو برق صنعتی میتوان مبلغی بین 10 تا 20 ملیون درامد کسب کرد.

روش ورود به بازار کار تابلو برق

برای ورود به این بازار ابتدا میباید تمامی دوره های فنی را طی کرد، برای این کار میتوانید از دوراه های آمموزشگاهی معتبر استفاده کنید. از جمله مراکز معتبر که هم دارای سطح علمی و مدرک مطلوبی است اموزشگاه فنی برق تهران است که دوره های بسیار خوبی در زمینه های صنعت برق و تابلو برق صنعتی و دیگر دوره های صنعتی برگذار میکند. با داشتن مدرک و مهارت در این زمینه میتوانید با سه روش وارد بازرکار شود.
یکی از این روش ها ایجاد اشتقال و کسبو کار شخصی است که میتوان با خرید یا اجاره یکی مغازه یا یک کارگاه به تولید تابلو برق صنعتی پرداخت. روش دیگر این است که به عنوان کارشناس این رشته به صنایع و شرکت های متقاضی کارشناس تابلو برق صنعتی رزومه ارسال کنید و در آن جا مشغول فعالیت شود و یا با گذاشتن تبلیغات موثر و متداول در سایت های کسب و کار مستقل، خود را به عنوان یک استاد کار معرفی کرده و پروژه ی شخصی برای خود بگیرید.

در این دوره های علاوه مبانی برق و اصول طراحی، ساخت و منتاژ تابلو برق صنعتی که به شما آموزش داده میشود، شما با تمامی مباحث طراحی مدار فرمان، مدار قدرت، عملکرد الکتروموتور های صنعتی و عیب یابی مدار های الکتریکی به صورت کاملا علمیو تخصصی آشنا میشوید.

مقالات مرتبط:

معرفی تابلو برق صنعتی فشار ضعیف

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*