لوگوی فروشگاه تکنیک مدرن

No products in the cart.

Return To Shop

صفحه نخست

انواع تابلو برق صنعتی و تابلو برق ساختمانی

برای دریافت هرگونه مشاوره و استعلام قیمت از کارخانه با ما تماس بگیرید

فروشگاه تکنیک مدرن تولید کننده انواع تابلو برق

فروشگاه ما با نزدیک به یک دهه فعالیت، در حوزه تولید و ساخت انواع تابلو برق، تابلوهای خازن، تابلوهای امرجنسی، تعمیرات و عیب‌یابی و راه‌اندازی تابلوهای صنعتی و طراحی انواع تابلوهای فرمان فعالیت دارد. همچنین به‌عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دست اول تابلو برق شناخته شده است. فروشگاه ما همیشه سعی بر آن داشته که محصولات تولیدی خود را بدون واسطه و با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت در اختیار مصرف‌کننده قراردهد.

خرید تابلو برق صنعتی

تابلو برق‌ها عموما برای مجموعه‌های بزرگ استفاده می‌شوند که ورودی برق زیادی نیاز دارند با ولتاژهای متفاوت. خرید تابلو برق صنعتی نیز انواع مختلفی دارد مانند:

بانک خازنی، ستاره مثلث، تابلوهای آتش نشانی، تابلو ایستاده، تابلو تک ضرب، تابلوهای کارگاهی، بوستر پمپ، تابلو برق سردخانه، تابلو امرجنسی، تابلو تاسیسات و تابلو مدار فرمان. اینها محصولاتی هستند که در تابلو برق‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همانطور که میدانید تابلو برق‌ها برای توزیع برق و در مصارف گوناگونی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند مانند ساختمان که برای هرکدام بخش مختلفی دارد مثل:

تابلوهای آسانسوری، تابلوهای مینیاتوری، تابلوهای هوشمند، تابلوهای بیسیم، تابلوهای برق اضطراری، تابلو موتورخانه و تابلو کنترلی. اینها نیز مواردی بودند که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تابلو برق‌ها به علت اینکه تعداد زیادی سیم و کابل به آنها وصل شده و خود نیز دارای قطعاتی هستند دارای وزن نسبتا بالایی هستند و همچنین فضای زیادی می‌گیرند برای اینکه هم تابلو برق‌ها برای ما فضای کمتری اشغال کنند و هم وسیله‌ای باشد که وزن آن‌را تحمل کند ما از اسکلت‌هایی برای تابلو برق‌هایمان استفاده می‌کنیم که آن هم به دو نوع روکار و توکار تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام نیز دارای ابعاد و اندازه‌های خاص خود هستند.

T E C H N I C M O D E R N 

لیست محصولات تابلو برق صنعتی و ساختمانی

T E C H N I C M O D E R N

لیست محصولات اسکلت تابلویی و حفاظ کنترلی